اطلاعیه اخذ نماد الکترونیکی

پس از بررسی های بسیار و استعلام از مراجع قانونی و ذیربط، شرکت رایانش ابری آرمانی موفق به اخذ گواهینامه اعتماد الکترونیکی یک ستاره (enamad) از وزارت صنعت، معدن و تجارت/ مرکز توسعه تجارت الکترونیک ، گردید.
این گواهینامه به پاس ارج نهادن محصولات شرکت در راستای اهداف مشتری مداری و رعایت کامل قوانین کشور، استانداردها و اصول تجارت الکترونیک،  توسط وزارت صنعت معدن و تجارت به وب سایت شرکت اهدا شده که این خود نشان دهنده تلاش بی پایان مجموعه ، به منظور ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی به مشتریان عزیز می باشد.
لازم به ذکر است که اخذ این گواهینامه ، مستلزم عبور از فیلترهای مختلف ارزیابی و همچنین تعهد کامل به قوانین جهانی و ملی تجارت الکترونیک، و تاییده از طرف وزارت صنعت معدن و تجارت / مرکز توسعه تجارت الکترونیک می باشد.
بدین معنی که فروشگاه های اینترنتی که موفق به اخذ این گواهینامه شده اند، بصورت کامل توسط این نهادهای دولتی شناسایی شده و مورد تایید می باشند.
همچنین می توانید به منظور مشاهده گواهینامه و اطلاعات آن، از منوی سمت راست، بر روی تصویر کوچک نماد اعتماد الکترونیکی کلیک نمایید.
مختصری درباره نماد اعتماد

یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد ، مهمترین عوامل مراجعه و اعتماد خریداران به فروشگاه های مجازی:

– شناسایی مالک فروشگاه و امکان مراجعه در صورت بروز اشکال.

-کامل و صحیح بودن اطلاعات کالا یا خدمات ارائه شده.

– گارانتی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش.

– واضح بودن روند برگرداندن کالا و بازپس گیری پول.

-محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران.

– تایید امنیت سایت توسط یک موسسه و مرکز ملی اعتماد.

Comments are closed.